801 002 115; 662 251 057 biuro@ultra-ubezpieczenia.pl facebook.com/UltraUbezpieczenia

Spotkanie integracyjne w Zalesiu

Na początku 2020 roku nastały pandemiczne, trudne czasy, które wymusiły na nas wiele zmian. Musieliśmy przeorganizować pracę biura, dostosować się do zdalnej obsługi klientów oraz agentów. Od ponad roku wszelkie spotkania z naszymi agentami czy szkolenia w ramach Ultra Akademii odbywaliśmy tylko on line. Dlatego możliwość zobaczenia się na żywo, w większym gronie było czymś, na co chyba wszyscy od dawna czekaliśmy.

W drugi weekend września spotkaliśmy się na dwudniowej integracji w hotelu Zalesie Mazury Active Spa. Malowniczo położony ośrodek zaoferował nam wspaniałą oprawę lasu oraz jeziora. Mieliśmy możliwość korzystania ze wszelkich atrakcji, jakimi dysponuje hotel, w tym basenu, sauny czy zabiegów spa.

Spotkanie rozpoczęliśmy prezentacją prezesa Ultra Ubezpieczenia Marka Niewiadomskiego. To był czas podsumowań minionych lat, prognoz na przyszłość, a przede wszystkim planów na dalszy rozwój. Prezentację wieńczyły zdjęcia z minionych imprez firmowych, oraz vouchery podarunkowe do hotelowego spa dla naszych ultra agentek.

Czas oczekiwania na uroczystą galę zagospodarowała nam firma Bartbo. Mogliśmy się przekonać jak to jest być stołowym piłkarzykiem 🙂 Mega piłkarzyki to świetna zabawa, ogromne emocje z mocną rywalizacją o Puchar Prezesa. Cztery ultra drużyny walczyły zacieklej niż nasi na Euro. Wygrał zespół Nocnych Marków i to w ich ręce trafił puchar. Gratulujemy!

Zwieńczeniem spotkania integracyjnego była uroczysta gala, połączona z wręczeniem dyplomów oraz nagród w różnych kategoriach m.in. za najlepsze wyniki sprzedaży i najlepszy debiut. Po nagrodach przyszedł czas na zabawę do białego rana. Tańcom, rozmowom i toastom nie było końca. Gwiazdą wieczoru był Krzysztof Sandecki z Sandecki Sax. Największe przeboje w jego saksofonowym wykonaniu były nie do opisania. Tym bardziej, że Krzysztof skrócił dystans, rezygnując z tradycyjnej formy artysta-widownia i grał między tańczącymi ludźmi.

Wszystkim agentkom, agentom i współpracownikom gorąco dziękujemy za tak liczne przybycie. Za to, że mogliśmy być razem po tak długiej przerwie. To niezwykle budująca świadomość, iż mimo trudnych czasów, wielu różnych strat, cały czas idziemy do przodu jako firma i jako Ultra Team!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

projekt, wykonanie i administracja z ❤ digitalaxy.eu