fbpx

Współpraca

LIBERALNY MODEL WSPÓŁPRACY

Współpraca opiera się na umowie cywilnej, której zapisy gwarantują  niezależność w prowadzeniu działalności gospodarczej, dając możliwość sprzedaży ubezpieczeń oferowanych przez  towarzystwa. Umowa nie przewiduje limitów i planów sprzedaży do wykonania. Czujemy się odpowiedzialni za to, by sukcesywnie rosnący wymiar współpracy był satysfakcjonujący dla obu Stron. Zakładamy dowolność doboru towarzystw ubezpieczeniowych do oferty, nie wymagamy oznakowania lokalu (choć wspieramy takie decyzje, uznając, że ułatwia to wspólne przedsięwzięcia marketingowe).

WIEDZA I WSPARCIE MERYTORYCZNE

Znamy produkty znajdujące się w naszej ofercie i dbamy o dobre relacje z pracownikami towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy. Nasi opiekunowie z ramienia poszczególnych firm traktują tą współpracę priorytetowo i odpowiedzą na każde pytanie Partnerów dotyczące oferty produktowej, w przypadku problemów pomogą je rozwiązać. Regularnie organizujemy szkolenia licencyjne, produktowe i warsztatowe.

SPRAWNE I CZYTELNE ROZLICZENIA

Dbamy o to by niezawodnie, w tym samym dniu każdego miesiąca należne naszym Partnerom pieniądze trafiały na ich rachunki. Nasze raporty prowizyjne są czytelne – jasne jest za jaką polisę,  według jakiej stawki wyliczona została prowizja.  Raporty i faktury do podpisania są wysyłane mailem.

MNIEJ BIUROKRACJI

Nasi Partnerzy mogą skupić się na sprzedaży i rozwijaniu swojego biznesu, gdyż bierzemy na siebie większość obowiązków związanych z rozliczeniem zawartych polis. Wszystkie polisy są ewidencjonowane, przesyłane do poszczególnych towarzystw, a nasi Partnerzy mogą otrzymać od nas raport dotyczący polis kończących się w kolejnym okresie.