fbpx

ULTRA PLACÓWKA PARTNERSKA w MAKOWIE MAZOWIECKIM

Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w otwarciu placówki, którą prowadzi Rodzina Łasiewickich w Makowie Mazowieckim. Biurem kieruje córka Marzeny i Pawła, Milena Majkowska.

Z prawdziwą przyjemnością informujemy o tym bardzo ważnym wydarzeniu w życiu naszej ULTRA RODZINY i lokalnej społeczności.

Wydarzenie zostało zauważone przez lokalne media a nawet władze samorządowe. Zachęcamy do zapoznania się z obszerna relacją prasową.

Bardzo się cieszymy, że pierwsza tego rodzaju placówka w nowej ustandaryzowanej formule jest prowadzona przez Rodzinę Łasiewickich, która należy do grona ULTRA WSPÓŁPRACOWNIKÓW o wyjątkowych wynikach sprzedażowych. Współpracujemy ze sobą z powodzeniem już od kilkunastu lat. Cieszymy się, iż mogliśmy wesprzeć otwarcie Biura. Współpraca nasza będzie jeszcze bardziej niż dotąd opierać się o wspólne działania marketingowe. Przy okazji tego przedsięwzięcia, z pomocą renomowanej agencji reklamowej dokonaliśmy tzw rebrandingu, tj modyfikacji logotypu firmowego i pozostałych elementów identyfikacji graficznej. Póki co oba znaki firmowe pozostają aktualne, ale stopniowo w ciągu około dwóch lat, będziemy wymieniać oznakowanie.

Jesteśmy przekonani, że nowa placówka partnerska będzie wyznaczała na lokalnym rynku standard jakości.

ULTRA RODZINIE PAŃSTWA ŁASIEWICKICH życzymy samych sukcesów sprzedażowych i mnóstwa satysfakcji z pracy.

A wszystkich Klientów serdecznie zapraszamy do skorzystania z ultra unikalnej, kompleksowej oferty Biura, które mieści się w Makowie Mazowieckim przy ul. Przasnyskiej 28.