fbpx

Zakończyła się czwarta edycja Wystawy Maszyn Rolniczych MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA. Impreza podobnie jak przed rokiem zgromadziła tłumy rolników z regionu północno-wschodniej Polski. Wystawa odbyła się w dniach 10-11 lutego w obiekcie Expo Mazury w Ostródzie.

MAZURSKIE AGRO SHOW to wystawa, przede wszystkim regionalna, stworzona z myślą o rolnikach, którzy mieszkają i pracują w województwie warmińsko-mazurskim i województwach ościennych, a także przeznaczona dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych, także producentów nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin i innych firm z szeroko pojętej branży rolniczej.

Taka impreza nie mogła się odbyć bez udziału Ultra Ubezpieczenia. Obecność na targach to dodatkowe możliwości dla naszych współpracowników. Wspólnie z Interrisk promowaliśmy ubezpieczenia rolne. Nasze ULTRA stoisko było tłumnie odwiedzane.

Serdecznie dziękujemy Izabeli Kolendo i Dariuszowi Łojko za pomoc w organizacji naszego stoiska i ogromną pomoc w trakcie trwania AGRO SHOW. To się nazywa opieka menadżerska na najwyższym poziomie.

Szczególne podziękowania należą się silnej ULTRA reprezentacji w osobach Basi Wichman i Ubezpieczenia Agnieszka Bielińska. Dziewczyny przy wsparciu Marka Niewiadomskiego dzielnie promowały produkty dedykowane rolnikom. Na marzec zaplanowane są kolejne targi z Ultra udziałem. Tym razem dotyczące branży budowlanej.