801 002 115; 662 251 057 biuro@ultra-ubezpieczenia.pl facebook.com/UltraUbezpieczenia

Projekt Szkoleniowy Liga Mistrzów

W Ultra Ubezpieczenia stawiamy na rozwój. Wspieramy naszych Partnerów w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz interpersonalnych. Branża ubezpieczeniowa wymaga nieustannego rozwoju, motywacji i nowego spojrzenia na sprzedaż oraz obsługę klienta. Wychodząc naprzeciw, zainicjowaliśmy wraz z Akademią Kompas cykl szkoleń wspierających w zakresie technik sprzedaży produktów komplementarnych czy umiejętności komunikacyjnych.

Akademia Kompas jest twórcą pierwszego w Polsce projektu dla agentów ubezpieczeniowych. Autorski program rozwoju biznesowego, na którego kształt Ultra Ubezpieczenia miała znaczny wpływ, dostosowany jest również do współczesnych realiów, czyli do pracy zdalnej. Ukazane są w nim korzyści z nowych, bardziej innowacyjnych rozwiązań, które przełożyć można na zmieniające się nawyki konsumentów.  

Nasi Partnerzy będą mieli możliwość skorzystania z wszechstronnie rozwijających zajęć, budujących erudycję zawodową, zarówno z kompetencji twardych – ze specjalistami od różnych typów ubezpieczeń (nie związanymi z TU), jak  z praktykami biznesu, ciekawymi ludźmi biznesu ubezpieczeniowego, motywatorami. Program powstaje w ścisłej współpracy pomiędzy Akademią Kompas a Ultra Ubezpieczenia, konsultowane są tematy poszczególnych spotkań jak i zaangażowani w przedsięwzięcie prowadzący.

Potencjalne korzyści z udziału w projekcie: 

  • Podniesienie efektywności sprzedażowej 
  • Zdobycie wiedzy z innych zakresów ubezpieczeniowych niż dotychczas
  • Poznanie wielu praktyk od innych uczestników i trenerów
  • Praca nad indywidualnymi przeszkodami zawodowymi lub życiowymi (spotkania indywidualne)
  • Nabranie odwagi, determinacji, inspiracja 
  • Integracja uczestników i nauka ich współpracy ze sobą i uważności dla siebie  

Projekt szkoleniowy realizowany jest w ramach Ultra Akademii, nosi nazwę Liga Mistrzów, na obecną chwilę w formie spotkań zdalnych. Cieszymy się, że wielu naszych współpracowników uczestniczy w projekcie, gdyż uważamy, iż to jedno z najbardziej ambitnych przedsięwzięć szkoleniowych na polskim rynku multiagencyjnym. 

Cykl szkoleń rozpoczyna się od spotkania z p. Bogdanem Koczorowskim, niezmiernie doświadczonym menadżerem z branży ubezpieczeń i finansów, trenerem i doradcą biznesowym z ponad 28 letnim stażem,

projekt, wykonanie i administracja z ❤ digitalaxy.eu