801 002 115; 662 251 057 biuro@ultra-ubezpieczenia.pl facebook.com/UltraUbezpieczenia

Kongres Sił Sprzedaży Ryn 2022

Zamek w Rynie ma swoje tajemnice. Podobno biegną pod nim tunele wychodzące poza obręb miasta. To nimi miał uciec więziony tam oficer Wermachtu. Według legendy w murach krzyżackiego zamku również straszy. Za zdradę księcia litewskiego Witolda, Krzyżacy zamurowali żywcem jego żonę i dzieci. Od tego czasu po zmroku, po komnatach przechadzają się ich duchy.

Jednak agentów nie łatwo przestraszyć, gdyż są ubezpieczeni na każdą okazję 😉 Właśnie dlatego na zamku w Rynie, w weekend odbył sie Kongres Sił Sprzedaży Ultra Ubezpieczenia. Wraz z naszymi agentami, Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz partnerami technologicznymi mogliśmy podsumować miniony rok, a także celebrować sukcesy ultra agentów!

Spotkanie rozpoczęliśmy omówieniem poprzedniego roku, ogólnymi danymi i statystykami. Prezes firmy Marek Niewiadomski nakreślił zebranym na sali kierunek, w jakim będzie podążał rozwój firmy. Na koniec ogłosił konkurs sprzedażowy, w którym główną nagrodą jest… wyjazd do Dubaju dla 17stu najlepszych ultra agentów!

Następnie niespodzianka wieczoru, czyli spotkanie z samą Joanną Jędrzejczyk! Wielokrotną mistrzynią świata w boksie tajskim, założycielką fundacji JJ Stars, oraz mieszkanką naszego Olsztyna. Mogliśmy bliżej poznać Joasię, jej drogę do sukcesu, która tak naprawdę zaczęła się już w dzieciństwie. Było to niezwykle inspirujące i motywujące doświadczenie. Na koniec wszyscy uczestnicy mogli porozmawiać z fighterką, zrobić sobie zdjęcia, a także otrzymać osobiste autografy w książce-prezencie „Wojowniczka”.

Pomiędzy kolejnymi atrakcjami wieczoru, nasi partnerzy technologiczni firma K-Bit oraz Insly, przy swoich punktach informacyjnych, odpowiadali wytrwale na pytania agentów. 

Kulminacją wieczoru była uroczysta kolacja, podczas której wręczane były dyplomy oraz wyróżnienia dla najlepszych agentów Ultra Ubezpieczenia. Nagrody wręczali przedstawiciele Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz nasza multiagencja w kategoriach m.in debiut roku, największy przypis, czy dynamikę sprzedaży. 

Później na sali balowej zamku, nad tunelami, wśród duchów Anny i jej dzieci bawiliśmy się do białego rana. A co dokładnie tam się działo, pozostanie kolejną tajemnicą zamku w Rynie 😉

ABI

Akademia Compas

Multisynergia

JD Compliance

Compensa

Allianz

PZU

Wiener

Interrisk

Ergo Hestia

Uniqa

Warta

Generali

projekt, wykonanie i administracja z ❤ digitalaxy.eu